en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
yazılarım başarı zaman alır
2766

Yazılarım

GERÇEK BAŞARI ZAMAN ALIR


Değerli Girişimci Adayları,

Tıp fakültesini bitirip doktor olmak 6 sene, hukuk fakültesini bitirip avukat olmak da 4 senenizi alır.

4 yıllık bir fakülteden sonra bile yıllık en fazla 30.000$ ile 70.000$ arasında kazandıran bir işte çalışıyor olursunuz. Birçoğunuz da belki de üniversitede aldığınız kredilerle yüz yüze kalacaksınız.

"Geleneksel" bir iş kurmak için ise binlerce belki de yüz binlerce dolar yatırım yapmak, yüzlerce saatinizi harcamak ve belki de ilk bir iki yılınızda "masrafınızı çıkarmak" için çalışmak durumundasınız.

Tüm bunlar ortada iken Çok Katlı Pazarlama sektörüne 750$ yatırım yapıp hemen zengin olmayı bekleyen bir kesim var. İnanılmaz.

Bu işe girerken kimse bana zengin olacağımın garantisini vermedi, veremezdi de. Baktım ve gördüm ki insanlar bu işten zamanı gelince büyük miktarlar kazanabiliyor. Ben de zamanımı bekledim…

İşe girip bir kaç ayınızı olmadı bir kaç yılınızı bu işi öğrenmeye adamaya ne dersiniz? İşe başladığım ilk yıl doğru düzgün para kazanamadım. Ama dersimi aldım. Ne yapmam gerektiğini öğrendim. Uyguladım, düzeltmeler yaptım ve işlerim rayına girdi. İlk başta bir öğrenci oldum. HALA bir öğrenciyim ve hep öğrenci kalacağım.

Peki sıkı çalışmaya ne dersiniz? Fedakarlık yapmaya?

Sağlam bir şirkette işe başlayın ve süreç devam ederken öğrenin. Süreç devam ederken paranızı da kazanacaksınız. Bu işin adı NETwork Marketing'dir, NOTwork Marketing değil.

Ben de şu anki konumum için birkaç yıl önce 750lık bir yatırım yaptım. Daha önemlisi, yatırımı daha çok zaman üzerinden yaptım. İyi bir takım kurabilmek için sabırla aylarımı, yıllarımı verdim ve şu anki kazancıma ulaştım. Sonuç olarak bir doktor veya avukattan çok ama çok daha fazlasını kazanıyorum.

5 yıldan beri Çok Katlı Pazarlama işindeyim ve hala öğreniyorum. Hala büyüyorum. Hala bazı şeylerin farkına yeni varıyorum.

Her zaman büyük hayaller kurun ve peşinden gidin. Çalışmaktan bıkmayın ve vazgeçmeyin. Sonunda siz de başaracaksınız.

Sizin başarınıza...

YAZILARIM